Blog içi arama

10 Eylül 2017 Pazar

2017-2018 Müzik Dersi Lise 10,11,12. Sınıf Yıllık Planları

11 yorum:

Aysun dedi ki...

Hocam bu plan yeni öğretim programına göre değil sanırım yenisine uygun olarak paylaşımda bulunacak mısınız?

BARIŞ dedi ki...

Hocam yeni öğretim programı bu sene 1,5 ve 9. sınıflarda uygulanacak. bu sınıflara ait planları yeni öğretim programına göre hazırlıyorum. 10, 11, 12. Sınıflarda eski program bu sene uygulamaya devam edilecek.

katniss dedi ki...

Hocam sosyal bilimler liseindeyim hazirliklar 9. Ve 10. Siniflarda muzik dersi var. 11 ve 12 lerden kaldirildi. Malesef... hazirliklar icin ne yapmaliyim.plan ...

BARIŞ dedi ki...

Sayın hocam yorumunuz üzerine birkaç yere sordum. sorduğum yerler arasında bakanlıkta var. cevap bekliyorum. iletişim halınde olalım. şimdiye kadar yapılan yorumlar genelde şöyle.. 8. sınıf ve 9. sınıf içeriğini kullananlar varmış hazırlık sınıfında.. Müziğe giriş dersi vardı güzel sanatlar lisesinde biraz o içeriğe benzer diyebiliriz.

Aysun dedi ki...

Çok teşekkür ederim Hocam. 9.sınıf planınızı bekliyor olacağım.

katniss dedi ki...

Cok tesekkur ederim

katniss dedi ki...

Cok tesekkur ederim 9. Sinif planiniz var mi sayin hocam saygilarimla

Zeynep Yayla dedi ki...

Her yıl sizin hazırladığınız planları kullanıyorum.Varlığınıza şükran duyuyorum,çook teşekkürler.Emeğinize sağlık..

HB dedi ki...

9 ve 5. Sınıf planları üzerinde çalışıyorum en kısa zamanda paylaşacağım. İlginize teşekkür ederim Yeni eğitim öğretim yılında herkese başarılar dilerim.

Adsız dedi ki...

Ben de her yıl sizin planlarınızı kullanıyorum ve çok titiz hazırlanmış olduğunu söylemek isterim ve her yıl bu zamanlar iyi ki varsınız diyorum tekrar teşekkürler..
Not: Hocam 11.ve 12. sınıflarda sayfaların altındaki sembollerin ne işe yaradığı ve planı sizin hazırlamış olduğunuza dair bir bölüm var ,o bölüm silinemiyor acaba yazıcıdan sizin adınızla mı çıkar ?

HB dedi ki...

hocam o bölümler alt-üst bilgidir. üzerine çift tıklarsanız düzenleme yapabilirsiniz.

" Bir şey yapmaya ve o konuda küçük bir adım atmaya karar veriyorsunuz. Aniden, o küçük adım bir rüzğara dönüşüyor, büyüyor,hızlanıyor ve sizi asla geriye dönüş imkanı olmayan yerlere götürüyor... Böylesine bir olasılığı her an düşleyebilir, hatta öngörebilirsiniz de, fakat yaratılan rüzğarın daha ne kadar büyüyebileceğini hiç kestiremezsiniz."